KONTAKT

revbud / kontakt

Bartosz Zielony

Prezes Zarządu/Dyrektor Generalny

bartosz.zielony@revbud.pltel. (+48) 505-184-357

ADMINISTRACJA / KSIĘGOWOŚĆ

Beata Chojna

Członek Zarządu/Główna Księgowa

beata.chojna@revbud.pltel. (+48) 533-336-379

Katarzyna Szulc

Sekrtariat/Kadry

katarzyna.szulc@revbud.pltel. (+48) 882-809-558

OFERTY / DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Łukaszewicz

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

tomasz.lukaszewicz@revbud.pltel. (+48) 575-454-556

Tomasz Kocimski

Specjalista ds. zaopatrzenia

tomasz.kocimski@revbud.pltel. (+48) 575-454-594

Tomasz Tejs

Specjalista ds. zaopatrzenia

tomasz.tejs@revbud.pltel. (+48) 882-809-562

Magdalena Kowalisko

Specjalista ds. technicznych

magdalena.kowalisko@revbud.pl(+48) 575-454-047

DZIAŁ SERWISU

Maciej Szczerba

Kierownik działu serwisu

maciej.szczerba@revbud.pltel. (+48) 733-508-999

BUDOWY

Krzysztof Giemza

Kierownik Projektu

krzysztof.giemza@revbud.pl(+48) 882-810-197

Michał Gomse

Kierownik Projektu

michal.gomse@revbud.pl(+48) 662-059-525

Leszek Przybyło

Kierownik Projektu

leszek.przybylo@revbud.pl(+48) 693-102-950

Łukasz Szarszewski

Kierownik Budowy

lukasz.szarszewski@revbud.pl(+48) 720-827-510

Marcin Nowakowski

Kierownik Budowy

marcin.nowakowski@revbud.pl(+48) 575-454-524

Dariusz Warlikowski

Kierownik Robót

dariusz.warlikowski@revbud.pl(+48) 575-454-564

Marcin Kwaśniewski

Kierownik Robót

marcin.kwasniewski@revbud.pl(+48) 882-809-316

NAPISZ DO NAS

REVbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa

ul. Gdańska 4a
87-100 Toruń
575-454-035
NIP: 879-268-76-71
biuro@revbud.pl
faktury@revbud.pl


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych, przez Revbud Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Gdańska 4a, 87-100 Toruń, w celach związanych z realizacją powyższego zapytania, w tym przedstawienia oferty oraz realizacji prac związanych z zapytaniem. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji przesyłanego zapytania. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Revbud Sp. z o.o. Spółka komandytowa, a także podmiotów powiązanych, informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn.zm.).